Kinkekomplekt 3x50 g Tartu

15,00 €
Sisaldab käibemaksu 20%
Kogus

Tähistage Eesti ülikoolilinna ajaloolist võlu meie Tartu kinkekomplektiga. See peen komplekt sisaldab kolme 50 g purki parimat Eesti mett, mis on elegantselt pakitud stiilsesse musta karpi, mida kaunistab Tartu ikoonilise silla ja silueti kuldne

siiditrükk.

Sisu:

Õiemesi 50 g: Nautige meie kvaliteetse õiemeeme puhast, õielist maitset, mis on kogutud Eesti lopsakatelt niitudelt. See mesi püüab kinni kevadiste õite õrna olemuse.

Mesi jõhvikatega 50 g: õiemesi segatud külmkuivatatud jõhvikatega

Mesi mustikatega 50 g: õiemesi segatud külmkuviatatud mustikatega

Pakend:

Meepurgid on paigutatud stiilsesse musta karpi, mis on loodud muljet avaldama. Kuldne siiditrükk, millel on kujutatud Tartu kaunist silda ja siluetti, lisab elegantsi, muutes selle komplekti peeneks kingituseks. Kujundus peegeldab Tartu rikkalikku

kultuuripärandit ja arhitektuurilist ilu.

Ideaalne:

Kingituseks: Täiuslik kingitus igaks puhuks, alates sünnipäevadest kuni pühadeni, see komplekt kindlasti avaldab muljet ja rõõmustab.

Mee armastajatele: Kohustuslik neile, kes hindavad kõrgekvaliteedilist käsitöömett.

Kultuurihuvilistele: Ideaalne kõigile, kes naudivad Tartu rikkalike traditsioonide ja ilu avastamist ja kogemist.

Tooge oma koju Tartu olemus meie Tartu kinkekomplektiga. Iga purk on tunnistus Eesti looduse puhtusest ja rikkusest, muutes selle komplekti meeldivaks täienduseks igas köögis või läbimõeldud kingituseks kallitele inimestele.

Kommentaarid (0)